פעילות גופנית לילדים ומתבגרים

[ad#חידון פעילות גופנית]

fitness-motivationSטיפים להתמדה בפעילות גופנית
האם קרה לכם לא פעם שהתחלתם בפעילות גופנית ולאחר זמן מה פרשתם? אם תשובתכם היא חיובית אתם וודאי יודעים שאינכם היחידים… רבים מתחילים בהתלהבות רבה להיות בכושר אולם לא מתמידים, בין אם משעמום או בשל אכזבה מהתוצאות. לפניכם 7 טיפים שיסייעו להגברת המוטיבציה וההתמדה בפעילות גופנית:
קרא עוד…

heat_exerciseSפעילות גופנית בימים חמים
פעילות גופנית המתבצעת במזג אוויר חם גורמת ללחץ נוסף על הגוף. הפעילות הגופנית והחום מעלים את חום הגוף. כדי להתקרר מזרים הגוף יותר דם מתחת לעור וכתוצאה מכך פחות דם מוזרם לשרירים – מה שגורם בין השאר להאצה בקצב הלב. במזג אוויר חם ולח המצב חמור יותר משום שהזיעה אינה מתאדה מהגוף במהירות וכתוצאה מכך חום הגוף עולה.
קרא עוד…
איזו פעילות גופנית מתאימה לי?
קיימים סוגים שונים ורמות שונות של פעילות גופנית שיעזרו לכם להישאר בריאים. ישנן שלוש רמות מקובלות לפעילות גופנית: קלה, בינונית וקשה. בכל רמה שתבחרו הפעילות מתחלקת לשלושה סוגים: אירובית, חיזוק שרירים, חיזוק עצמות.
קרא עוד… 
נשים בספורט – פעילות אקסטרים ודיאטה
פעילות גופנית היא ללא ספק בריאה ומומלצת לכולם בכל הגילאים . עם זאת, נשים ונערות המתמקדות בשאיפה לרזון עלולות להגזים בפעילות ו/או לאכול פחות מידי. התנהגות זו עלולה לגרום נזק ארוך טווח לבריאותן, ובמקרים קיצוניים אף עלולה לגרום למותן.
קרא עוד…
תזונה נכונה לספורטאי הצעיר
הספורטאי הצעיר, כמו גם המבוגר, יחפש תמיד למקסם את הישגיו. אחד האמצעים לעשות זאת הוא באמצעות תזונה מתאימה. חשוב לזכור שלא קיים תוסף או מזון שיכול להפוך ספורטאי בינוני לספורטאי מצטיין.
קראו עוד… 
איזו פעילות גופנית מתאימה לבנות?
על הבנות לעסוק בפעילות גופנית לפחות שעה מידי יום.הפעילות יכולה להעשות ברציפות. אם קשה לך לפנות שעה ביום לפעילות, תוכלי לפזר אותה על פני היום.
קראו עוד…
איזו פעילות גופנית מתאימה לילדי?איזו פעילות גופנית מתאימה לילדים?
ילדים בגילאים 6-8: ילדים בקבוצת גיל זו זקוקים לפעילות גופנית על מנת לבנות כוח, קואורדינציה וביטחון. ילדים בגילאים אלו אף רוכשים שליטה על זמן הפעילות ועצימותה.
קראו עוד…
הילד מכור למחשב ולאינטרנט?הילד מכור למחשב ולאינטרנט?
תסמינים פסיכולגיים ופיזיולוגיים של התמכרות למחשב/אינטרנט,
כיצד לצמצם את "זמן המסך" של הילדים?
קראו עוד…
כושר לילדים שאינם אוהבים ספורטכושר לילדים שאינם אוהבים ספורט
מדוע ישנם ילדים שלא אוהבים משחקים קבוצתיים? עדיין מחפשים
את הספורט המתאים? כושר מחוץ לקבוצה, תמכו בבחירות של ילדכם.
קראו עוד…
כושר למתבגריםכושר למתבגרים
כושר בתקופת ההתבגרות, כיצד לעודד מתבגרים להיות פעילים?
באילו מקרים מומלץ להיוועץ ברופא?
קראו עוד…
כושר לפי קבוצות גילכושר לפי קבוצות גיל
כושר לילדים בגילאים 4-5, כושר לילדים בגילאים 6-12,
איך עושים כושר בבית?
קראו עוד…